INDIVIDUÁLNÍ TERAPIE

PhDr. Petra Hemerková

Tel.:+420 734 150 124

E-mail: hemerkova@alluvio.eu

Kde: ALLUVIO, Valchařská 39, 614 00 Brno

Cena: 600,-/hod.

V čom Vám može terapia pomocť?

  • nájsť zmysel života
  • terapiou odkryjeme to, čo bráni človeku žiť v láske, šťastí, harmonii so sebou samotným a následne so svojím okolím 
  • pochopiť, že najdoležitejším radcom v živote je si človek sám 
  • rozširovanie vedomia je kľúč k pochopeniu života 
  • cieľom terapie je spojiť človeka s jeho stredom, s jeho dušou, s jeho podstatou 

Kto som?

Som duša hĺbavá ktorú, čo mi pamäť siaha, zaujímala hlbšia podstata bytia. Konzumnému spôsobu životu som sa často vyhýbala. Pochopenie zmyslu ľudskej podstaty a pochopenie mojej duchovnej cesty je pre mňa hlavnou prioritou.

Cez rôzne terapie, školy, semináre, ktoré som vyštudovala a následne aplikovala na sebe, ma priviedli k určitým pravdivým zisteniam. Kľuč k pochopeniu života má v sebe každý človek. Ten kľúč je potrebné nájsť...objaviť ho. Je to spôsob, akým človek v sebe nájde pokoj a tým to všetko začína :-).

Narodila som sa do ateistickej rodiny. Nebola som súčasťou žiadneho náboženského presvedčenia. Cez to všetko som pochopila, čo je skutočnou podstatou života... LÁSKA. Láska k sebe, k rodine, k okoliu. Cez lásku človek pochopí, kým skutočne je, čo je jeho cieľom a kam smeruje.

Vyštudovala som Univerzitu Komenského v Bratislave, pedagogickú fakultu. Doktorandský titul som obhájila z alternatívnej psychologickej témy, ktorá ma v tej dobe veľmi zaujímala (Systemické konštelácie ako metóda sebapoznania človeka a vnímanie systemických súvislostí v krízových sociálnych situáciách). Silný dojem na mne zanechala práca so zomierajúcimi pacientmi. Dostala som veľké vhľady k pochopeniu smrti a tým pádom k pochopeniu života. Neskôr som si prežila cez terapiu vlastnú smrť a tak sa postupne zbavila strachov, ktoré súviseli so strachom o život. Veľkou životnou skúškou a zároveň pochopením pre mňa bola smrť syna. Pochopenie, že smrťou zomiera len fyzické telo, mi dalo ďalší rozhľad na mojej ceste. Začala som sa rozpamätávať, kým skutočne som. Dušou schovanou vo fyzickom tele, ktorá si na zem prišla riešiť, učiť sa, rozvíjať sa a hlavne sa rozpamätávať.

Na mojej ceste ma najviac ovplyvnili a sú zároveň mojou inšpiráciou moja milujúca mama, môj neopísateľný manžel a veľkými učiteľmi sú pre mňa moje deti.

S klientmi hľadám nové duchovné vhľady v pracovných, partnerských, zdravotných otázkach. Som toho názoru, že každá terapia ktorá sa dotkne Vášho srdca, je trvalá a transformuje Vás. Terapie na úrovni mysli majú v živote krátkodobý účinok a rozplynú sa. Cieľom terapie s ľuďmi je dotknúť sa ich srdca a to je spôsob, akým sa človek otočí ku svojej podstate.

Pre koho sú terapie určené?

Terapie sú určené pre všetkých, ktorý sa chcú posunúť na svojej životnej ceste. Pre tých, ktorý potrebujú nájsť riešenie v partnerských, pracovných a zdravotných otázkach. Pre tých, ktorý veria alebo chcú začať veriť, že život nie je boj ale DAR.

REZERVACE TERMÍNU

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.